Copyright edulean.net © 2021 All Rights Reserved.

APLIKACJA

LEAN BALANCER

Jest to kalkulator do walidowania procesów produkcyjnych. Oprogramowania jest dostępne na platformę Android i można je pobrać ze Sklepu Play. Lean Balancer jest kalkulatorem , który w prosty i przejrzysty sposób pozwala liderowi, kierownikowi lub technologowi zwalidować stanowiska pracy. 

JAK DZIAŁA?

Kilka Słów o Aplikacji

Algorytm opracowany na podstawie 15 letniego doświadczenia w zakresie normowania procesów produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu Lean Balance w łatwy sposób można sprawdzić na postawie pomiarów czasów, jaka jest norma zmianowa oraz godzinna. Dzięki zastosowaniu normy godzinnej pracownik/ operator w łatwy sposób może kontrolować swoje tempo pracy dostosowując je do realizacji celu godzinnego.

Realizacja wszystkich celów godzinnych skutkuje wykonaniem normy zmianowej. Dzięki normie godzinnej pracownik/operator jest w stanie szybko zareagować na zbyt małe tempo pracy porównując swój z oczekiwanym.
Takie rozwiązanie eliminuje złudne myślenie, że czas który pozostał wystarczy do realizacji normy. Każdorazowe wykrycie opóźnienia na wczesnym etapie, eliminuje nawarstwianie się zaległości i urealnia wykonanie normy zgodnie z założeniami.

Skontaktuj się z nami

Formularz Kontaktowy

Dane Kontaktowe

Lokalizacja

ul. Traugutta 3
64-730 Wieleń

Adres Mailowy

biuro@edulean.net

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 15:00 - 18:00
Sob: 8:00 - 14:00

Dane Firmy

eduLEAN Krzysztof Wicher
NIP 7631972667

Copyright edulean.net © 2021 All Rights Reserved.